Timebet Üyelik Açmak İçin Yapmanız Gerekenler

Yasal izinleri gereğinde belirli kuralları üzerinden hizmetlerini sunduğunu belirtmeliyiz. Hizmetlerin de yaş sınırlarına göre 18 yaş ve üzerinde ki yetişkinlere yönelik sunulması söz konusudur. Bu anlamda hem yaş sınırlarını hem de genel kurallarını göz önünde bulundurarak hesaplarınızı açmalısınız. Timebet üyelik açmak için ücretsiz formlarını sunmaya devam ediyor. Formlarına da direk olarak ana sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için de ‘ücretsiz kayıt olun’ sekmesine yer veriyor. Direk olarak bu sekmesi çerçevesinde formların açılacağını göreceksiniz. 3 ana bölümünün de doldurulması halinde onaylamalara geçeceksiniz. Talimatlarına göre hareket etmeniz halinde üyeleri arasına katılabilirsiniz. Üyelik iptali için ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz.

Timebet Üyelik Formu Nasıl?

Formlarından başta iletişim bilgilerinin talep edildiğini göreceksiniz. Kişisel bilgilerin de yine bu bölümden ifade edilmesi isteniyor. Timebet üyelik açmak için önce cinsiyetlerin sunulması gereklidir. Akabinde isim ile soy isim bilgilerinizi de girmeniz halinde T.C. kimlik numaralarına geçiş yapabilirsiniz. Kimlik bilgileri çerçevesinde ise ülke, cadde, sokak gibi kapsamlı olarak adres bilgileri talep edilecektir. Telefon numaralarının ve mail adreslerinin de aynı şekilde iletişim bilgilerinden sunulması bekleniyor. Mail adreslerinde hataya yer vermeden ilerlemeniz son derece önemlidir. Buradan doğrulamalara yer verildiği için iki kere mail adreslerinin girilmesi isteniyor. Bir de doğum tarihlerini yazmanız halinde hesap tercihlerine yer verebilirsiniz.

Hesap bilgileri için de önce kullanıcı adlarının geldiğini görüyoruz. Timebet, sistemde yer almayan isimlerin kabul edilmesini sağlıyor. Bunun için de uyarılarını sunması söz konusudur. Adların yanı sıra şifreleri için de talimatlarını göz önünde bulundurmalısınız. Bunun için de minimum 8 karakter olacak şekilde şifrelerin belirlenmesi gerektiğini belirtmeliyiz. Yenilemeler sayesinde şifrelerde de hataya yer vermeniz mümkün olmayacaktır. Sonuç olarak hesap tercihlerinizi de yapmış olacaksınız. Dil ve zaman dilimi ayarlamalarının otomatik olarak sunulması söz konusudur. Timebet üyelik açmak isteyenlerin para birimi adına da Türk Lirası ile karşı karşıya kalacaklarını belirtmeliyiz. Tüm bu ayarlamalar çerçevesinde de 3. bölüme yani onaylamalara yer verebilirsiniz.

Timebet Kuralları ve Ek Seçenekler

Timebet kayıt formlarının sonundan reşit yaşta olduğuna yönelik onay vermelisiniz. Öyle ki kimlik numaralarından ve doğum tarihlerinden de bu anlamda denetlemeler yapılacaktır. Sonuç olarak da kullanıcıları arasına katılmak adına genel şirket şartnamesini okumanız gereklidir. Okuduktan sonra da onaylamalara geçebilir ve formu tamamlayabilirsiniz. Farklı olarak ek seçenekler bölümüne de yer veriliyor. Buradan bildirim almak isteyen üyelerin ilerlemeleri gereklidir. SMS ya da Mail adresleri çerçevesinde bonuslara yönelik bilgi sahibi olabilirsiniz. Tekliflerin ya da güncel haberlerin bu şekilde aktarılması daha hızlı hareket etmenizi de sağlayacaktır. Tercihlerinizi sunmanız halinde formların tamamlanması mümkün olacaktır. Timebet üyelik açmak adına adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Sonucunda da ödemelere geçebilir ve aktif olabilirsiniz. Bu şekilde üyelik fırsatlarını da elde edeceksiniz.